C0805X563G3JACAUTO
KEMETKEMET
C0805X563G3JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X563G3JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 25V U2J 0805
Podatkovni listi: C0805X563G3JACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X563G3JACAUTO
Številka dela C0805X563G3JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.056UF 25V U2J 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184808 pcs Podatkovni list C0805X563G3JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±2% 25V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.056µF