C0805X682GAGEC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X682GAGEC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 2%
Podatkovni listi: C0805X682GAGEC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X682GAGEC7800
Številka dela C0805X682GAGEC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 2% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 529831 pcs Podatkovni list C0805X682GAGEC7800.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805X682GAGECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6800pF
Aplikacije Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0805X682G5JACAUTO
C0805X682G5JACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 6800PF 50V U2J 0805
Na zalogi: 445768 pcs
Prenesi: C0805X682G5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X682G8HACAUTO
C0805X682G8HACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0805 6.8NF 10V ULTRA STA
Na zalogi: 822291 pcs
Prenesi: C0805X682G8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X682GAGEC
C0805X682GAGEC
Opis: CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 2%