C0805X822F8HACAUTO
KEMETKEMET
C0805X822F8HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X822F8HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 8.2NF 10V ULTRA STA
Podatkovni listi: C0805X822F8HACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X822F8HACAUTO
Številka dela C0805X822F8HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 8.2NF 10V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 440391 pcs Podatkovni list C0805X822F8HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 8200pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 8200pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive