C1206C103J5HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C103J5HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C103J5HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V X8R 1206
Podatkovni listi: C1206C103J5HACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C103J5HACAUTO
Številka dela C1206C103J5HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 50V X8R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96874 pcs Podatkovni list C1206C103J5HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-15900-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 10000pF