C1206C103KMGEC7210
KEMETKEMET
C1206C103KMGEC7210 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C103KMGEC7210
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 10NF 63V C0G 10%
Podatkovni listi: C1206C103KMGEC7210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C103KMGEC7210
Številka dela C1206C103KMGEC7210 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 10NF 63V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1546273 pcs Podatkovni list C1206C103KMGEC7210.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije ESD Protection