C1206C104K1RECAUTO
KEMETKEMET
C1206C104K1RECAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C104K1RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R
Podatkovni listi: C1206C104K1RECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C104K1RECAUTO
Številka dela C1206C104K1RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1291755 pcs Podatkovni list C1206C104K1RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206C104K1REC7800
C1206C104K1REC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R
Na zalogi: 1394571 pcs
Prenesi: C1206C104K1REC7800.pdf
RFQ
C1206C104K1RAL7800
C1206C104K1RAL7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Na zalogi: 392767 pcs
Prenesi: C1206C104K1RAL7800.pdf
RFQ
C1206C104K1REC
C1206C104K1REC
Prenesi: C1206C104K1REC.pdf
C1206C104K2RALTU
C1206C104K2RALTU
Opis: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206
Prenesi: C1206C104K2RALTU.pdf
C1206C104K1RACTU
C1206C104K1RACTU
Prenesi: C1206C104K1RACTU.pdf
C1206C104K1RECAUTO7210
C1206C104K1RECAUTO7210