C1206C122M4HAC7800
KEMETKEMET
C1206C122M4HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C122M4HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 1.2NF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1206C122M4HAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C122M4HAC7800
Številka dela C1206C122M4HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1.2NF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2290831 pcs Podatkovni list C1206C122M4HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206C122M4HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 1200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1200pF Aplikacije General Purpose