C1206C153K4JACAUTO
KEMETKEMET
C1206C153K4JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C153K4JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 16V U2J 1206
Podatkovni listi: C1206C153K4JACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C153K4JACAUTO
Številka dela C1206C153K4JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 16V U2J 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462159 pcs Podatkovni list C1206C153K4JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 16V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.015µF