C1206C202G1HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C202G1HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C202G1HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 2NF 100V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C1206C202G1HACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C202G1HACAUTO
Številka dela C1206C202G1HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 2NF 100V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 973117 pcs Podatkovni list C1206C202G1HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 2000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2000pF