C1206C225J3RECAUTO
KEMETKEMET
C1206C225J3RECAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C225J3RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 5%
Podatkovni listi: C1206C225J3RECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C225J3RECAUTO
Številka dela C1206C225J3RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1045844 pcs Podatkovni list C1206C225J3RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection