C1206C271JBGACAUTO
KEMETKEMET
C1206C271JBGACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C271JBGACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 270PF 630V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: C1206C271JBGACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C271JBGACAUTO
Številka dela C1206C271JBGACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 270PF 630V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181135 pcs Podatkovni list C1206C271JBGACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-15849-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 270pF