C1206C392KDRAC7800
KEMETKEMET
C1206C392KDRAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C392KDRAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3900PF 1KV X7R 1206
Podatkovni listi: C1206C392KDRAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C392KDRAC7800
Številka dela C1206C392KDRAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3900PF 1KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419975 pcs Podatkovni list C1206C392KDRAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-13483-2
C1206C392KDRAC
C1206C392KDRACTU
C1206C392KDRACTU-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3900pF