C1206C473J5GACAUTO
KEMETKEMET
C1206C473J5GACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C473J5GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: C1206C473J5GACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C473J5GACAUTO
Številka dela C1206C473J5GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118520 pcs Podatkovni list C1206C473J5GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-15903-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.047µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.047µF