C1206C680JGGAC7800
KEMETKEMET
C1206C680JGGAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C680JGGAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: C1206C680JGGAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C680JGGAC7800
Številka dela C1206C680JGGAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131093 pcs Podatkovni list C1206C680JGGAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-15131-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 68pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 68pF