C1206C682MAREC7800
KEMETKEMET
C1206C682MAREC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C682MAREC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 6.8NF 250V X7R
Podatkovni listi: C1206C682MAREC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C682MAREC7800
Številka dela C1206C682MAREC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 6.8NF 250V X7R Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1909181 pcs Podatkovni list C1206C682MAREC7800.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206C682MARECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 6800pF