C1206C685K4PAC7800
KEMETKEMET
C1206C685K4PAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C685K4PAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6.8UF 16V X5R 1206
Podatkovni listi: C1206C685K4PAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C685K4PAC7800
Številka dela C1206C685K4PAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6.8UF 16V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176466 pcs Podatkovni list C1206C685K4PAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-13206-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 43 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.8µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 6.8µF