C1206C821K1GALTU
KEMETKEMET
C1206C821K1GALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C821K1GALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 820PF 100V NP0 1206
Podatkovni listi: C1206C821K1GALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C821K1GALTU
Številka dela C1206C821K1GALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 100V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 535783 pcs Podatkovni list C1206C821K1GALTU.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206C821K1GAL
C1206C821K1GAL7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 820pF