C1206X103G3GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X103G3GECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 10NF 25V C0G 2%
Podatkovni listi: C1206X103G3GECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X103G3GECAUTO
Številka dela C1206X103G3GECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 10NF 25V C0G 2% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156866 pcs Podatkovni list C1206X103G3GECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection