C1206X112G1HACAUTO
KEMETKEMET
C1206X112G1HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X112G1HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 1.1NF 100V ULTRA ST
Podatkovni listi: C1206X112G1HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X112G1HACAUTO
Številka dela C1206X112G1HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1.1NF 100V ULTRA ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731709 pcs Podatkovni list C1206X112G1HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1100pF ±2% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1100pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive