C1206X222M4RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X222M4RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 20%
Podatkovni listi: C1206X222M4RECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X222M4RECAUTO
Številka dela C1206X222M4RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 504310 pcs Podatkovni list C1206X222M4RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206X222M4HACAUTO
C1206X222M4HACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 16V ULTRA STA
Na zalogi: 1161206 pcs
Prenesi: C1206X222M4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X222M5HAC7800
C1206X222M5HAC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 50V ULTRA STA
Na zalogi: 1210706 pcs
Prenesi: C1206X222M5HAC7800.pdf
RFQ
C1206X222M4RECAUTO7210
C1206X222M4RECAUTO7210
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 20%
Prenesi: C1206X222M4RECAUTO7210.pdf
C1206X222M3RECAUTO
C1206X222M3RECAUTO
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 20%
Prenesi: C1206X222M3RECAUTO.pdf
C1206X222M4REC
C1206X222M4REC