C1206X223G2GEC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X223G2GEC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 22NF 200V C0G 2%
Podatkovni listi: C1206X223G2GEC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X223G2GEC7800
Številka dela C1206X223G2GEC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 22NF 200V C0G 2% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130460 pcs Podatkovni list C1206X223G2GEC7800.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206X223G2GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.022µF
Aplikacije Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206X223G3GECAUTO7210
C1206X223G3GECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 22NF 25V C0G 2%
Na zalogi: 198861 pcs
Prenesi: C1206X223G3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X223G3GECAUTO
C1206X223G3GECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 169694 pcs
Prenesi: C1206X223G3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X223G2GEC
C1206X223G2GEC
Opis: CAP CER 1206 22NF 200V C0G 2%