C1206X225M4RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X225M4RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 20%
Podatkovni listi: C1206X225M4RECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X225M4RECAUTO
Številka dela C1206X225M4RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 475264 pcs Podatkovni list C1206X225M4RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.073" (1.85mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206X225M3REC7210
C1206X225M3REC7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 20%
Na zalogi: 708715 pcs
Prenesi: C1206X225M3REC7210.pdf
RFQ
C1206X225M5REC7800
C1206X225M5REC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 20%
Na zalogi: 542595 pcs
Prenesi: C1206X225M5REC7800.pdf
RFQ
C1206X225M4REC
C1206X225M4REC
Opis: CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 20%