C1206X333F5GECAUTO7210
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X333F5GECAUTO7210
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 33NF 50V C0G 1%
Podatkovni listi: C1206X333F5GECAUTO7210.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X333F5GECAUTO7210
Številka dela C1206X333F5GECAUTO7210 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 33NF 50V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128834 pcs Podatkovni list C1206X333F5GECAUTO7210.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206X333F4JACAUTO
C1206X333F4JACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.033UF 16V U2J 1206
Na zalogi: 67155 pcs
Prenesi: C1206X333F4JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X333F4JAC7800
C1206X333F4JAC7800
Proizvajalci: KEMET
Na zalogi: 63790 pcs
Prenesi: C1206X333F4JAC7800.pdf
RFQ
C1206X333F5GEC
C1206X333F5GEC
Opis: CAP CER 1206 33NF 50V C0G 1%