C1206X333J2REC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X333J2REC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 33NF 200V X7R 5%
Podatkovni listi: C1206X333J2REC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X333J2REC7800
Številka dela C1206X333J2REC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 33NF 200V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424487 pcs Podatkovni list C1206X333J2REC7800.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206X333J2RECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.033µF
Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206X333J3GEC7800
C1206X333J3GEC7800
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 33NF 25V C0G 5%
Na zalogi: 227640 pcs
Prenesi: C1206X333J3GEC7800.pdf
RFQ
C1206X333J1REC7210
C1206X333J1REC7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 33NF 100V X7R 5%
Na zalogi: 430616 pcs
Prenesi: C1206X333J1REC7210.pdf
RFQ
C1206X333J2REC
C1206X333J2REC
Opis: CAP CER 1206 33NF 200V X7R 5%