C1206X393F5JAC7800
KEMETKEMET
C1206X393F5JAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X393F5JAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 50V U2J 1206
Podatkovni listi: C1206X393F5JAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X393F5JAC7800
Številka dela C1206X393F5JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 50V U2J 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84290 pcs Podatkovni list C1206X393F5JAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206X393F5JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.039µF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije Boardflex Sensitive