C1206X561J4HAC7800
KEMETKEMET
C1206X561J4HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X561J4HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 560PF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1206X561J4HAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X561J4HAC7800
Številka dela C1206X561J4HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 560PF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1276034 pcs Podatkovni list C1206X561J4HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206X561J4HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 560pF