C1206X562K1RAC7800
KEMETKEMET
C1206X562K1RAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X562K1RAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 5600PF 100V X7R 1206 10%
Podatkovni listi: C1206X562K1RAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X562K1RAC7800
Številka dela C1206X562K1RAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 5600PF 100V X7R 1206 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727465 pcs Podatkovni list C1206X562K1RAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-16359-2
C1206X562K1RACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 5600pF