C1210C106K4RACAUTO
KEMETKEMET
C1210C106K4RACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C106K4RACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10UF 16V X7R 1210
Podatkovni listi: C1210C106K4RACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C106K4RACAUTO
Številka dela C1210C106K4RACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 16V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165144 pcs Podatkovni list C1210C106K4RACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-15882-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10µF