C1210C123J5GACTU
KEMETKEMET
C1210C123J5GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C123J5GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 50V NP0 1210
Podatkovni listi: C1210C123J5GACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C123J5GACTU
Številka dela C1210C123J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.012UF 50V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75592 pcs Podatkovni list C1210C123J5GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena C1210C123J5GAC
C1210C123J5GAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.012µF