C1210C222KGRACAUTO
KEMETKEMET
C1210C222KGRACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C222KGRACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1210 2.2NF 2000V X7R 10%
Podatkovni listi: 1.C1210C222KGRACAUTO.pdf2.C1210C222KGRACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C222KGRACAUTO
Številka dela C1210C222KGRACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1210 2.2NF 2000V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137635 pcs Podatkovni list 1.C1210C222KGRACAUTO.pdf2.C1210C222KGRACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-16747-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 49 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2200pF