C1210C270J1GACTU
KEMETKEMET
C1210C270J1GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C270J1GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 27PF 100V NP0 1210
Podatkovni listi: C1210C270J1GACTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C270J1GACTU
Številka dela C1210C270J1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 27PF 100V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 276894 pcs Podatkovni list C1210C270J1GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena C1210C270J1GAC
C1210C270J1GAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije General Purpose