C1210C273K1HACTU
KEMETKEMET
C1210C273K1HACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C273K1HACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 100V X8R 1210
Podatkovni listi: C1210C273K1HACTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C273K1HACTU
Številka dela C1210C273K1HACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 100V X8R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53609 pcs Podatkovni list C1210C273K1HACTU.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-5716-2
C1210C273K1HAC
C1210C273K1HAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.027µF