C1210C473M8HACAUTO
KEMETKEMET
C1210C473M8HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C473M8HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1210 47NF 10V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C1210C473M8HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C473M8HACAUTO
Številka dela C1210C473M8HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1210 47NF 10V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 457080 pcs Podatkovni list C1210C473M8HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 0.047µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.047µF