C1210C475Z4VACTU
KEMETKEMET
C1210C475Z4VACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C475Z4VACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 16V Y5V 1210
Podatkovni listi: C1210C475Z4VACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C475Z4VACTU
Številka dela C1210C475Z4VACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4.7UF 16V Y5V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138376 pcs Podatkovni list C1210C475Z4VACTU.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.083" (2.10mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-1270-1
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 4.7µF