C1210C622K4HACAUTO
KEMETKEMET
C1210C622K4HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210C622K4HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1210 6.2NF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1210C622K4HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210C622K4HACAUTO
Številka dela C1210C622K4HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1210 6.2NF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 947150 pcs Podatkovni list C1210C622K4HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 6200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 6200pF