C1210F475K3RAC7800
KEMETKEMET
C1210F475K3RAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210F475K3RAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Podatkovni listi: C1210F475K3RAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210F475K3RAC7800
Številka dela C1210F475K3RAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161427 pcs Podatkovni list C1210F475K3RAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FO-CAP
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-13228-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 43 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Open Mode Stopnja napak -
natančen opis 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 4.7µF