C1210X104KARACAUTO
KEMETKEMET
C1210X104KARACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210X104KARACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210 AUTO
Podatkovni listi: C1210X104KARACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210X104KARACAUTO
Številka dela C1210X104KARACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210 AUTO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144152 pcs Podatkovni list C1210X104KARACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-16436-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.1µF