C1210X153K2RACTU
KEMETKEMET
C1210X153K2RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210X153K2RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 200V X7R 1210
Podatkovni listi: C1210X153K2RACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210X153K2RACTU
Številka dela C1210X153K2RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.015UF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286203 pcs Podatkovni list C1210X153K2RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena C1210X153K2RAC
C1210X153K2RAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.015µF