C1210X273G3JAC7800
KEMETKEMET
C1210X273G3JAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210X273G3JAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 25V U2J 1210
Podatkovni listi: C1210X273G3JAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210X273G3JAC7800
Številka dela C1210X273G3JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 25V U2J 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113728 pcs Podatkovni list C1210X273G3JAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena C1210X273G3JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.027µF ±2% 25V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije Boardflex Sensitive