C1210X333G8JACAUTO
KEMETKEMET
C1210X333G8JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210X333G8JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 10V U2J 1210
Podatkovni listi: C1210X333G8JACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210X333G8JACAUTO
Številka dela C1210X333G8JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 10V U2J 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155375 pcs Podatkovni list C1210X333G8JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±2% 10V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.033µF