C1210X622F4HACAUTO
KEMETKEMET
C1210X622F4HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210X622F4HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1210 6.2NF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1210X622F4HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210X622F4HACAUTO
Številka dela C1210X622F4HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1210 6.2NF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235890 pcs Podatkovni list C1210X622F4HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.039" (0.98mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Stopnja napak - natančen opis 6200pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 6200pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive