C1210X752F4HAC7800
KEMETKEMET
C1210X752F4HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210X752F4HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1210 7.5NF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C1210X752F4HAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1210X752F4HAC7800
Številka dela C1210X752F4HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1210 7.5NF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220713 pcs Podatkovni list C1210X752F4HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena C1210X752F4HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 7500pF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 7500pF