C1210Y103K2RAC7800
KEMETKEMET
C1210Y103K2RAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210Y103K2RAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
Podatkovni listi: C1210Y103K2RAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210Y103K2RAC7800
Številka dela C1210Y103K2RAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263585 pcs Podatkovni list C1210Y103K2RAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija FF-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-13235-2
C1210Y103K2RAC
C1210Y103K2RACTU
C1210Y103K2RACTU-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Floating Electrode, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10000pF