C1808C102MGRAC7800
KEMETKEMET
C1808C102MGRAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1808C102MGRAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
Podatkovni listi: C1808C102MGRAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1808C102MGRAC7800
Številka dela C1808C102MGRAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 362861 pcs Podatkovni list C1808C102MGRAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena 399-7248-2
C1808C102MGRAC
C1808C102MGRACTU
C1808C102MGRACTU-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF