C1808C201FZGACTU
KEMETKEMET
C1808C201FZGACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1808C201FZGACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 200PF 2.5KV NP0 1808
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1808C201FZGACTU
Številka dela C1808C201FZGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 200PF 2.5KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81442 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.085" (2.15mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena C1808C201FZGAC
C1808C201FZGAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 200pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 200pF Aplikacije General Purpose