C1808C220KHGACAUTO
KEMETKEMET
C1808C220KHGACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1808C220KHGACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1808 22PF 3000V C0G 10%
Podatkovni listi: 1.C1808C220KHGACAUTO.pdf2.C1808C220KHGACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1808C220KHGACAUTO
Številka dela C1808C220KHGACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1808 22PF 3000V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72006 pcs Podatkovni list 1.C1808C220KHGACAUTO.pdf2.C1808C220KHGACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena 399-16770-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 22pF