C1808C391J5GALTU
KEMETKEMET
C1808C391J5GALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1808C391J5GALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 390PF 50V NP0 1808
Podatkovni listi: C1808C391J5GALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1808C391J5GALTU
Številka dela C1808C391J5GALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 390PF 50V NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 128740 pcs Podatkovni list C1808C391J5GALTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena C1808C391J5GAL
C1808C391J5GAL7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose