C1808C821J5GACTU
KEMETKEMET
C1808C821J5GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1808C821J5GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 820PF 50V NP0 1808
Podatkovni listi: C1808C821J5GACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1808C821J5GACTU
Številka dela C1808C821J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 50V NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155693 pcs Podatkovni list C1808C821J5GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena C1808C821J5GAC
C1808C821J5GAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 820pF