C1812C103K2RACTU
KEMETKEMET
C1812C103K2RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C103K2RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V X7R 1812
Podatkovni listi: C1812C103K2RACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C103K2RACTU
Številka dela C1812C103K2RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213895 pcs Podatkovni list C1812C103K2RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena C1812C103K2RAC
C1812C103K2RAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF