C1812C152J1HAC7800
KEMETKEMET
C1812C152J1HAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C152J1HAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1812 1.5NF 100V ULTRA ST
Podatkovni listi: C1812C152J1HAC7800.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C152J1HAC7800
Številka dela C1812C152J1HAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1812 1.5NF 100V ULTRA ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 420497 pcs Podatkovni list C1812C152J1HAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena C1812C152J1HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose